Flormar Maskara

Flormar maskara ve flormar maskara bazı

Flormar Triple Action Maskara Rimel; Triple Action Mascara inovatif fırçası ve özel formülü ile üç farklı maskara olarak kullanılabilir. Yenilikçi tasarımı ile isteğe göre uzatıcı, kıvırıcı ya da hacim verici etki sunar. Her aşamada mükemmel ayrılmış kirpikler yaratır. Geliştirilmiş pigmentler ile yoğun renk verir ve kolay uygulanır. İçerdiği argan yağı ve zeytinyağı ile kirpikleri pürüzsüzleştirir, besler ve güçlendirir.

Flormar Too Volume Maskara Rimeller; Too Volume Mascara, özel formülü ve fırçası ile kirpiklere yoğun hacim ve etkileyici uzunluk katar. İçerdiği bambu tozu, kirpiklerin kurumasını önler ve dipten uca hacimli görünmesine yardımcı olur. Maskaranın topaklanma yapmayan formülü, kirpikleri kolayca kaldıran ve tek tek ayıran fırçası göz makyajında fark yaratır. Çarpıcı renkleri ise bakışlara iddialı bir tarz katar. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Flormar Spider Lash Maskara Rimel; İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Spider Lash 3 in 1 Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde kirpikleri tek tek ayırarak daha uzun görünüm sağlar ve hacim katar. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir. Spider Lash Volume Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde içerdiği fiberler sayesinde kirpikleri tek tek sararak yoğun hacim sağlar. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir. Spider Lash Deep Black Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde kirpikleri tek tek ayırarak yoğun hacim sağlar. Carbon Black pigmenti içeren formülü yoğun siyah renk kazandırır, göz makyajına derinlik katar. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir.

Flormar Revolution Maskara Rimeller; Revolution Mascara ergonomik tasarımlı ambalajı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Özel fırçası ve yoğun hacim kazandıran fiberler ve bambu tozu sayesinde göz alıcı kirpikler kazandırır. İçerdiği argan yağı ve pamuk özlerinin yardımı ile kirpikleri diplerine kadar derinlemesine besler. Volume, özellikle kirpik tanesi kalınlığı yetersiz olan kirpiklere önerilir. Lengthening, göz alıcı uzun kirpikler yaratır. Özellikle kısa kirpiklere önerilir. Waterproof suya dayanıklı özelliği ile tek dokunuşta en zor ulaşılabilen kirpikleri dahi kaldırarak uzatır, kıvrık gösterir ve tek tek ayırır. Özellikle kirpik tanesi kısa olan kirpiklere önerilir.

Flormar Precious Curl Maskara Rimel; Özel dizayn edilmiş eğri fırça kirpiklerin kolayca kıvrılmasına yardım ederken, ileri teknoloji formül, uzun, mükemmel belirginleştirilmiş, yoğun görünen ve olağanüstü hacimli kirpikler kazandırır.

Flormar High Performance Rotating Volume Maskara Rimel; Çift yöne dönebilen, devrim niteliği taşıyan fırça sayesinde kirpiklerin en yüksek performansla ve daha pratik olarak şekillenmesini sağlar. High Performance Rotating Volume Mascara özel fırçası ile kirpiklere maksimum uzunluk ve kıvrık görünüm kazandırırken aynı zamanda yoğun hacim katar. İçerdiği zeytinyağı, kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Flormar Eyebrow Fixator Maskara Rimel; Eyebrow fixator maskara, kaşlara dolgunluk kaazandırarak kolayca şekil almalarını ve kaş makyajının korunmasını sağlar. İçerisinde bulunan Aloe Vera, Tatlı badem yağı ve panthenol sayesinde kaşlara bakım sunarken, şeffaf jel yapısı ile kaşları doğal bir görünüm katar.

Flormar X10 Sculpting Maskaralar; Özel yapıdaki fırçası ile 10 kata kadar hacim kazandıran X10, göz makyajına yoğunluk ve derinlik kazandırır. X10 Sculpting Waterproof Mascara yoğun hacim katar. Suya dayanıklı özelliği ile her durumda göz makyajınızın kusursuz kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli olan kirpiklere önerilir. X10 Sculpting Lengthening Mascara hacim kazandırırken aynı zamanda kirpikleri uzatır. İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli fakat kısa olan kirpiklere önerilir. X10 Sculpting Volume Mascara yoğun hacim kazandırır. İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli olan kirpiklere önerilir.

Flormar X10 Sculptıng Maskara No 003Flormar X10 Sculptıng Maskara No 003 Flormar X10 Sculptıng Maskara No 002Flormar X10 Sculptıng Maskara No 002 Flormar X10 Sculptıng Maskara No 001Flormar X10 Sculptıng Maskara No 001 Flormar Trıple Actıon Maskara RimelFlormar Trıple Actıon Maskara Rimel Flormar Too Volume Maskara Rimel No 005Flormar Too Volume Maskara Rimel No 005 Flormar Too Volume Maskara Rimel No 004Flormar Too Volume Maskara Rimel No 004 Flormar Too Volume Maskara Rimel No 003Flormar Too Volume Maskara Rimel No 003 Flormar Too Volume Maskara Rimel No 002Flormar Too Volume Maskara Rimel No 002 Flormar Too Volume Maskara Rimel No 001Flormar Too Volume Maskara Rimel No 001 Flormar Spıder Lash Maskara RimelFlormar Spıder Lash Maskara Rimel Flormar Hıgh Performance Rotatıng Volume Maskara RimelFlormar Hıgh Performance Rotatıng Volume Maskara Rimel Flormar Revolutıon Maskara Rimel No 001Flormar Revolutıon Maskara Rimel No 001 Flormar Precıous Curl Maskara RimelFlormar Precıous Curl Maskara Rimel Flormar Eyebrow Fıxator Maskara Rimel

Flormar Eyebrow Fıxator Maskara RimelRimel


 

Kaynak : trendmakyaj.blogcu.com

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !